Kõigil on oma lugu

Grete Paat

Hull geenius

Back-end arendus

 

Grete Paat

[email protected]

Paul Jürgens

Disainivõlur

Front-end arendus

 

Paul Jürgens

[email protected]

Anita Algus

Ärinaine

Tegevjuhtimine

 

Anita Algus

[email protected]

Jürgen Tihanov

Turundusguru

Turundus ja müük

 

Jürgen Tihanov

[email protected]

Kõige vingemad asjad sünnivad alati kõige huvitavamates kohtades. Nii juhtus ka Konnektiga. Konnekt ei saanud algust ei majandustunnis ega ka kohvikus – Konnekt sündis kui ma end Kristiine Keskuse põõsas oma geograafia- ja ettevõtlusõpetaja eest nädalavahetus enne olümpiaadi peitsin. Kogu see jama tekitas minus suuri süümepiinu ja ma mõtlesin, et järgmisel õppeaastal tuleb kindlasti õpilasfirma teha, et oma lodevus heastada.

Niisiis võtsingi ühendust Jürgeniga (meie turundusguru) ning koos asusime otsima viimaseid liikmeid (mis oli palju raskem kui arvata oleks osanud). Grete (meie hull geenius) lisandus Konnekti tiimi võistluse tõttu, mille me Jürgeniga organiseerisime – Nimelt pidi Grete turundama kartuleid õhupalli sees. Kuna mul on varasemalt väike ärinaise kogemus minifirma tegemisest, tahtsin ma seekord mingeid vigu vältida – esimene neist oli ühe inimese ideega firma tegemine. Seetõttu läksimegi me UT sTARTUp Labi STARTER Tartu hackaton’ile, et tulla ühiselt maailmamuutvale ideele. Vaatasime seal oma rahakotte ja mõtlesime, et nii ikka ei saa – need tuleb korda teha!

Esialgu mõtlesime me teha (mitte nii lahedaid) puidust käevõrusid NFC kiibiga, et neid poes saaks piiksutada. Õnneks teadis loodus aga, et see pole meie potentsiaal ja meie toote esialgne kõrge omahind (215€ võru kohta!) suunas meid äppi arendama. Ning siin me oleme! Palju kaotatud unetunde, kümneid ärikohtinguid ja võrreldes praeguse tiimikoosseisuga 100% liikmete kadu hiljem on Konnekti äpp kohe varsti Sinu nutisõbras.

Me tahtsime olla 2020. aasta kevadel hulljulged ja teha midagi, mida ükski teine õpilasfirma ette pole võtnud. Veelgi enam, me tahtsime katkises maailmas veel ühe killu tagasi õigesse kohta liimida.

Anita Algus

Anita Alguse allkiri

Lae alla Konnekt

Konnekt läks katki!