Küsimused

Küsimused

Äpp Sinu elu mugavdamiseks. Konnektiga saad kasutada oma teenuskaarte telefonist (selle all me mõtleme õpilaspiletit, bussikaarte, kliendikaarte, uksekaarte jne). Kasutamiseks vajad vaid sobivat telefoni.

Samamoodi nagu töötavad Apple Pay, Google Pay jms. Taolised teenused töötavad spetsiaalse NFC kiibi abil. Konnekt on võtnud sellesama idee, veidi seda putitanud ning pannud selle äppi.

Laed telefoni äpi ja teed oma sellega piiks-piiks. Kaartidega teed aga krõmps-krõmps.

Lühidalt öeldes alustas Konnekt Kristiine keskuse põõsast. Tee peal on olnud nii kartuleid õhupallides ning ärikohtumisi suurfirmadega. Täispikk lugu tuleb varsti.

Siin võiks kirjutada Konnekti headest omadustest, kuidas see aega säästab, kuidas see loodust hoiab, kuidas see on tehnoloogiliselt arenenum kui Telia, aga Sa tead isegi, et Sa oled Konnektist huvitatud. Statistiliselt jõuavad veebilehel nii kaugele vaid inimesed, kes on teenusest tõesti huvitatud. Sina otsid vaid lisamaterjali Konnekti tegevuste kohta või ehk hoopis kibeled juba kasutama. Kummalgi juhul klõpsa kodulehele tagasi ja pane end meie meililisti kirja. Varsti kirjutame Sulle!

Ma lasen Gretel siia midagi kirjutada, seni nautige seda haikut.

 

roosid on roosad
ja Konnekt samamoodi
tegelt ma reaalklass

Konnekt on tehtud tavaliste õpilaste poolt. Me pole mingid suurettevõtjad, me pole snoobid, me ei ole interneti võltsmentorid. Me lihtsalt tahame midagi lahedat teha ning ka võimalusel muuta Sinu elu lihtsamaks:)